Nabízím brigádu

Nacházíte se v kategorii pro bezplatnou inzerci zájemců, kteří brigády a přivýdělky přímo nabízejí.

Na těcho stránkách vám nabízejí brigády a výpomoc realní zájemci o provedení brigády (kontrolou obsahu inzerce se snažíme o to, aby to skutečně byli přími zájemci). Pokud patříte mezi ně i vy, vložte svůj inzerát zdarma do kategorie nabízím vydělat a vyčkejte, než se vám ozve ten, kdo se o splnění vašeho požadavku uchází.

Proč brigády a přivýdělky právě na maladomu.cz?

Protože možností jak si přivydělat v okolí domova není nikdy dost. Protože soukromá inzerce na maladomu.cz je zdarma. Protože poctivě dohližíme na to, aby se zde objevovaly pouze srozumitelné a realné inzeráty. Žádné nesrozumitelné a hloupé poždavky typu milionářem do týdne nebo nabízím brigádu oproti poplatku administrátor nezveřejní. To je jenom několik důvodů, proč dát o sobě vědět prostřednictvím tohoto portálu.


Vyberte si z nabídky brigád a přivýdělků ve vašem okolí

Výpis aktuálně vložených inzerátů – nabízím brigádu.

Nabízim brigádu pro slečny - hostesky v klubu - Praha

Nabízim brigádu pro slečny 18-23let na každý čtvrtek jako hostesky v klubu.800Kč plus provize.od 20:00 do 3:00 vice info sms(email). E-mail – Tadeas.hubalek@gmail.com Telefon – …Přečíst celý inzerát »

Nabízím úklidové práce - Plzeň

Nabízím úklid celé domácnosti,žehlení,mytí oken,venčení pejsků, různé opravy v domácnosti a okolo domu. Jsem flexibilní a přijedu kamkoli v okolí Plzňe. Zkušenosti mám. E-mail – …Přečíst celý inzerát »

Hledáme brigádníky,brigádnice na prodej zboží - Plzeň

Hledáme brigádníky,brigádnice na prodej zboží v Plzni pro záchrannou stanici pro týrané koně.Kontakt: Blanka Schröpferová,b.filipova@seznam.cz, tel. 604 729506. E-mail – b.filipova@seznam.cz Telefon – 604729506Přečíst celý inzerát »

Hledáme studenty na výuku a doučování - Praha

Hledáme studenty na výuku a doučování např. českého jazyka, anglického jazyka, matematiky apod. na úrovni ZŠ nebo SŠ. Jaký předmět a na jaké úrovni budete …Přečíst celý inzerát »

Hledáme výpomoc do galerie - Karlovy Vary

Hledáme výpomoc do galerie – BRIGÁDA. Solidní vystupování, vztah k umění, dobrá znalost RJ a časová flexibilita podmínkou. Pouze Karlovy Vary / 45-50 let. E-mail …Přečíst celý inzerát »

Hledáme prodavačku s praxí na stánku - Olomouc

Hledáme prodavačku s praxí na stánku. E-mail – xantia1964@seznam.cz Telefon – 606 484 853Přečíst celý inzerát »

Hledám pro nové malé diskrétní studio ženy - Praha

Hledám pro nové malé diskrétní studio vhodné na speciální masáže, tantra, nuru ap. ženy,možno i začínající nezkušené zaučíme,dobré finanč.ohodnocení Praha 10. E-mail – m.penka@centrum.cz Telefon …Přečíst celý inzerát »

Nabídka práce na doma - Hradec Králové

Nabídka práce na doma, pro kazdeho nad 18 let výroba bižuterie, srdíčka, kuličky, náramky a jiné. Jednoduche navlikani koralku dobre ohodnoceni za provedenou praci Pouze …Přečíst celý inzerát »

Sháním komunikativního muže na nenáročnou brigádu - Praha

Sháním komunikativního muže na nenáročnou brigádu, která bude probíhat dne 17.3 do cca 21.3.2014 a to od 9:30 – do 11:00, nebo od 13:30 do …Přečíst celý inzerát »

Nabízím domací práci kompletace balíčku - Ostrava

Nabízím domací práci kompletace balíčku se známkami. Smlouva. E-mail – redcl@seznam.cz Telefon – 732 755 751Přečíst celý inzerát »

Nabízím přivýdělek - Znojmo

Nabízím přivýdělek to co dnes lidi trápí peníze a zdravý Znojmo okolí. E-mail – lenkagargulakova61@gmail.com Telefon – 775659129Přečíst celý inzerát »

Hledame gay maséra pro muže a bimasérku pro ženy - Praha

Hledame gay maséra pro muže a bimasérku pro ženy,do nového diskrétního maleho studia na Praze 10,samostatná práce,dobré zazemí a financ.ohodnocení E-mail – m.penka@centrum.cz Telefon – …Přečíst celý inzerát »

Hledám na čištění interiéru aut a úklid spolehlivou ženu - Praha

Hledám na čištění interiéru aut a úklid spolehlivou ženu prac.doba po_pá 09_17h plat 8_12000kc praha sterboholy. E-mail – m.penka@centrum.cz Telefon – 732 155 277Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu - Hradec Králové

Firma zajišťující catering , firemní akce na klíč, stavby párty stanů přijme do mladého kolektivu brigádníky-ice/studenty/z oblasti Hradce Králové a Holic.Požadujeme komunikativnost, spolehlivost, samostatnost,kreativitu, organizační …Přečíst celý inzerát »

Pracujte a vydělávejte i z domova - Olomouc

Pracujte a vydělávejte i z domova. Nabízíme jednoduchou práci přes PC a internet. Spolupráce vhodná i pro důchodce,nezaměstnané,maminky na MD,pracující. Česká seriozní společnost,bez vstupních poplatků.Stačí …Přečíst celý inzerát »

Hledám paní na pomoc do domácností - Kopřivnice

Hledám paní na pomoc do domácností 2/3 týdne na 4hod. jedna se o úklid rodinného domu a jiné práce .zahrádka příležitostně hlídání děti.pro více info …Přečíst celý inzerát »

Příjmu vyučenou kadeřnici na brigádu - Karlovy Vary

Přijmu vyučenou kadeřnici na brigadu, možno bez praxe,schopnou a s ochotou se učit novym věcem. s možnosti stale prace i zaměstnani. Plat dohodou při pohovoru. …Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu - Bruntál

Snadný přivydělek pro každého volné pozice asistentajednoduchá činost lze vykonat z domu pomocí poč,pro ženy na md důchodce bez pop odm 3500-18000 jedna schuzka a …Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu - Kroměříž

Česká marketingová společnost – jednoduchá spolupráce i z domova. vhodné pro aktivní důchodce, ženy na MD, občasný přivýdělek nebo hlavní činnost ŽL není potřeba bez …Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu - Znojmo

Zajistěte si budoucnost! Chcete mít dostatek peněz,splnit si své sny?Nabízím spolupráci s prosperující českou firmou,která je zaměřena na oblast zdraví a prevence.Do svého týmu přijmeme …Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu - Praha

Jste komunikativní a nestydíte se oslovit lidi na ulici? Tak hledáme právě Vás! Popis: Brigáda spočívá v dotazování se veřejnosti v ulicích Prahy formou jednoduché …Přečíst celý inzerát »

Hledám brigádníka na pomoc s tvorbou jednoduchých webových stránek - Praha

Hledám brigádníka na pomoc s tvorbou jednoduchých webových stránek. Pracovní doba je volná po domluvě a odměna není příliš vysoká (100kč/h),ale klidné pracovní podmínky dle …Přečíst celý inzerát »

Nabízím přivýdělek pro všechny - Ústí nad Labem

Nabízím přivýdělek pro všechny !!! 3 až 5 tis. týdně! Pište na email. Telefon: 603 262 333 E-mail: margitakrivkova@seznam.czPřečíst celý inzerát »

Hledám pomocníka na delší výpomoc na stavbě - Kroměříž

Hledám pomocníka na delší výpomoc na stavbě jedná se spíše o tesářské práce a pokládání krytiny.Uvítám zkušenosti v tomto oboru.Plat po tel.domluvě. E-mail – PavelStrechyPatrik@seznam.cz …Přečíst celý inzerát »

Nabízím možnost přivýdělku - Brno

Nabízím možnost přivýdělku. Je potřeba mít PC a mobil. Jedná se o zajímavou práci s výdělky dle Vašich časových možností a schopností. Vhodné i pro …Přečíst celý inzerát »

Hledáme kolegy - Přerov

Do zavedeného studia přijmu ihned poradce v péči o pleť. Náplní práce je ošetření pleti, hloubkové čištění, poradenství a výživa do pleti určitého typu. Zkušenosti …Přečíst celý inzerát »

Nabizím brigádu - přivýdělěk

Přesvěčte se kliknutím na odkazy, jak rychle si můžete vydělat : Důkaz výplaty – a už za 7 dnů – Další výplata. Spousta reklamních linků …Přečíst celý inzerát »

Nabizim brigadu v dobe od 27.12. - 31.12. 2013 - Praha

Nabizim brigadu v dobe od 27. 12. – 31.12. 2013 na prodej predmetu k Novemu roku v Praze. Zakladni znalost anglictiny a rustiny. E-mail: zusaf@seznam.cz …Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu pro osobu se zdravotním vzděláním - Praha

Nabízím brigádu pro osobu se zdravotním vzděláním. jedná se o pomoc při propuštění z nemocnice-cca 3x týdně odvoz na kontrolní vyšetření, denní aplikace warfarinu. osobní …Přečíst celý inzerát »

Vinotéka hledá obsluhu - Harrachov

Do nové vinotéky v Harrachově přijmeme obsluhu. Práce od pondělí do pátku. Pište co nejdříve. E-mail: Athos13@seznam.cz Telefon: 731 261 003Přečíst celý inzerát »

Přijmeme pracovníky - Šumperk

Přijmeme pracovníky/ce pro práci v kanceláři, organizaci schůzek, telefonickou komunikaci se zákazníkem, vyřizování e-mailů, zakázek. Nástupní bonus 5.000,-Kč. Preferujeme zájemce s ochotou učit se novým …Přečíst celý inzerát »

Nabízím práci - Ostrava

Výdělečná příležitost pro všechny! Hledám lidi, kteří se rádi učí novým věcem a kteří chtějí mít stálou práci. Tato práce je určena lidem, kteří jsou …Přečíst celý inzerát »

Nabízím přivýdělek - Praha

Nabízím přivýdělek pro maminky na MD, důchodce, studenty (od 18 let), ale i všechny ostatní, kteří si rádi přivydělají. Stačí Vám 1-2 hodiny denně. Jedná …Přečíst celý inzerát »

Hledám ženu na úklid domácnosti - Hradec Králové

Hledám ženu na běžný domácí úklid bytu (mytí oken, nádobí, žehlení atd.) Kontakuj mne na email. Nabízím 100 – 200kč na hodinu. E-mail: veka12@seznam.cz Telefon …Přečíst celý inzerát »

Potřebuji vyvenčit fenku - Hradec Králové

Jednou týdně odpoledne, přibližně na 2 hodiny, bych potřebovala pohlídat a vyvenčit fenku, štěně (7 měsíců). Cena (cca 80 Kč/hod) i den na domluvě. Hradec …Přečíst celý inzerát »

Hledám poradkyně - Vysočina

Rozšiřuji svůj tým o kosmetické poradkyně. Hledám ženy, které baví práce s lidmi, kosmetika, vizážistika. Hledám ženy rozhodné, samostatné, aktivní, které na sobě rády pracují …Přečíst celý inzerát »

Brigádník na ploché střeše - Liberec

Brigadnik na ploche strese pokladka polistyrenu. E-mail: RLpassat@email.cz Telefon: 604 363 474Přečíst celý inzerát »

Reálný přivýdělěk - Brno

Nabízím Vám reálný přivýdělek, za pouhých 5 minut denně strávených u počítače. Jedná se pouze o potvrzení přijetí reklamy tj. 10 kliknutí denně. Neslíbím vám …Přečíst celý inzerát »

Brigáda pro důchodce i pro maminky na MD - Brno

Jsme česká společnost pracující v oblasti péče o zdraví. Potřebujeme zajistit komunikaci s lidmi. Nabízíme zaškolení zdarma, volnou pracovní dobu. Požadujeme věk nad 22 let …Přečíst celý inzerát »

Hledám brigádníky do 02 areny - Praha

Hledám brigádníky do 02 areny na zajištění akcí…hokeje, koncertů a jiných událostí. Věk min. 18 let, muže i ženy Plat dle zařazení 65-75Kč/hod. E-mail – …Přečíst celý inzerát »

Vyklizeni bytu - Praha

Vyklizeni bytu ,ZDARMA za ponechaní věcí .Evžen E-mail: VyklizeniEvzen@seznam.cz Telefon: 775 952 166Přečíst celý inzerát »

Telefonické oslovování klientů - Praha

Telefonické oslovování klientů – Administrativní činnost související s chodem call centra Požadujeme -NEOMEZENÝ PAUŠÁL – Uživatelská znalost práce na PC – Schopnost pohotově reagovat a …Přečíst celý inzerát »

IT tvorba webu - Praha

IT – tvorba webu Náplň práce: – vytváření webových stránek s dotazníky Požadujeme – Uživatelská znalost práce na PC – Schopnost pohotově reagovat a nabídnout …Přečíst celý inzerát »

Obchodní zástupce - Praha

Obchodní zástupce Náplň práce: – kontakt a poskytování produktů v oblasti finančního poradenství Požadujeme – Uživatelská znalost práce na PC – Schopnost pohotově reagovat a …Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu - Havlíčkův Brod

Nabízím práci nebo brigádu pro slečny a paní. Práce není časově náročná. V oblasti Havl. Brodu. Více info na emailu nebo tel. E-mail: for-you-shopik@email.cz Telefon: …Přečíst celý inzerát »

Brigáda pro maminky na MD - Liberec

Brigáda vhodná pro maminky na MD, pro zaměstnance na VČ, důchodce. Nabízíme Vám zajímavou a prověřenou pracovní příležitost, která spočívá v propagaci a doporučování přírodních …Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu - číšník, servirka - Vratislavice nad Nisou

Nabízím brigádu vyučený číšník-servírka denně kromě soboty a neděle v době od 12-14 hod. Dohoda jistá. Email – ivankafejfarova@seznam.cz Telefon – 606 289 149Přečíst celý inzerát »

Hledám přidavače na stavbu - Holice

Hledám přidavače na stavbu v Holicích..80 kč na hod…721 771 420. E-mail – alcatr@seznam.cz Telefon – 721771420Přečíst celý inzerát »

Nabízím práci z domova - Praha i celá ČR

Hledají se zájemci, kteří mají zájem pracovat doma.Máme pro Vás zajímavou nabídku hned několika vydělečných činností-kompletace per, rozesílání reklamních materiálů, psaní dopisů, výroba plyšových medvídků …Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu na cca 1 měsíc - České Budějovice

Nabízím brigádu na cca 1 měsíc v oboru elektro-instalace kabelových rozvodů, zapojování v Č. Budějovicích. Telefon: 605 141 339 E-mail: Suchomel@telespoj.czPřečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu - Dubicko

Zákazníci jsou všude kolem Vás. Jistě víte o někom, kdo má potíže se zažíváním, nadváhou, vysokým tlakem, cholesterolem, ekzémy, klouby a pod. Těm všem můžete …Přečíst celý inzerát »

Hledáme brigádníky - Ostrava

Hledáme brigádníky pro Tesco Finanční služby Místo pracoviště: Tesco Ostrava Třebovice Pracovní náplň: Aktivní oslovování zákazníků na prodejní ploše, rozdávání letáků. Požadavky: Komunikační schopnosti, pozitivní …Přečíst celý inzerát »

Hledáme nové, schopné a akční lidi - Ostrava

Do zavedeného studia v centru Ostravy a ve Frýdku-Místku hledáme nové, schopné a akční lidi, kteří si chtějí přivydělat. Výše výdělku záleží jen na Vás! …Přečíst celý inzerát »

Hledáme brigádnice na léto i podzim - Hradec Králové

Restaurace a motel U sedláka Chvojky hledá pracovité brigádnice. Do kuchyně, restaurace i na úklid pokojů. V případě potřeby zajistíme i ubytování. Telefon: 734 410 …Přečíst celý inzerát »

Hledá se servírka a spolehlivý kuchař(ka) - Hradec Králové

Pro znovu otevřený restaurant se zahrádkou “U sedláka Chvojky” – 10 km od Hradce Králové u hlavní silnice směrem na Prahu – hledáme příjemné a …Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu pro floristku - Ostrava

Nabízím brigádu pro floristku nebo floristu. Podmínkou je vyučení, zručnost, fantazie a rychlost. Bez věkového omezeni. Telefon: 724 181 215 E-mail: petra.sedlarova@chronos-ostrava.czPřečíst celý inzerát »

Potřebuji vyklidit barák - Třeboc

Potřebuji vyklidit po předchozím majiteli barák a posekat zahradu. Práce pro dva. Telefon: 731 948 658 E-mail: hujovaanina@seznam.czPřečíst celý inzerát »

Administrativní práce u PC - Olomouc

Administrativní práce u PC jako přivýdělek Hledáme nové asistenty pro sjednávání obchodních schůzek referentovi přes internet. Práce je vhodná jako přivýdělek pro studenty, pro ženy …Přečíst celý inzerát »

Hledáme žurnalisty v Praze

Žurnalisti, pisálci – práce pro Vás! Hledáme žurnalisty, kteří se zajímají o dění v Praze a měli by chuť stát se pravidelnými přispěvateli zpráv pro …Přečíst celý inzerát »

Hledám přidavače na stavbu - Pardubice

HLEDÁM PŘIDAVAČE NA STAVBU V PARDUBICÍCH. 80 KČ NA HOD. E-mail: Alcatr@seznam.cz Telefon: 721 771 420Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu pro 1 až 2 studenty - České Budějovice

Nabízím brigádu pro 1-2 studenty. Jedná se o vyvážení suťi, vyklízení ,zahradní práce na statku 10 Km od ČB. Plat 65; Kč- hodina, ubytování zdarma. …Přečíst celý inzerát »

Hledáme 5 poradců do wellness centra - Brno

Do našeho wellness centra hledáme 5 poradců v oblasti sportu, zdravé výživy a zdravého životního stylu. Požadujeme příjemné vystupování, komunikativnost a zájem o obor. Náplň …Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu na plochých strechach - Haviřov

Nabízím brigádu na plochých strechach.žádné kaskaderstvi.min.dva měsíce.v případě spokojenosti možnost celoroční spolupráce.plat zatím 70/hod. Telefon: 605 948 159 E-mail: dobrickymartin@centrum.czPřečíst celý inzerát »

Hledáme brigádnici - Liberec

Hledáme brigádnici do pobočky Natur House- výživová poradna. Jedná se o oslovování klientů přímo zde na pobočce, prodej produktů, telefonická komunikace. Telefon: 725 827 585 …Přečíst celý inzerát »

Hledám detektivy - Liberec

Pro OD v Liberci a Jablonci sháním detektivy na DPP. Mzda od 65,-/hod. Podmínky: ČTR, Zdrav. způsobilost, DK- strážný. Nástup možný ihned. Telefon: 724 310 …Přečíst celý inzerát »

Hledám brigádníka - reality

Hledám brigádníka pro práci v realitní činnosti. Zázemí velké společnosti, fixní plat. Volejte 720 405 265 nebo pište na e-mail mspejchal@mmreality.cz. Telefon: 720 405 265 …Přečíst celý inzerát »

Hledáme kolegy - Přerov

Zavedené studio zdravého životního stylu v Přerově přijme ihned šikovné kolegy na pozici wellness poradce. Jedná se o práci s klienty v oblasti výživy, životního …Přečíst celý inzerát »

Nabízím brigádu Praha

Hledám 1-2 brigádníky – studenty na vykopání základové rýhy a odkolečkování vykopané zeminy. Odhadovaný rozsah prací je cca 16 hodin. Hod. sazba je 130 Kč. …Přečíst celý inzerát »

Hledám místo 3x3m - Liberec

Dobrý den,hledám kousek místa asi 3x3m pro uložení motocyklu a nářadí a trochu ošacení. Mohu nabídnout výpomoc na vašem domě nebo pořezat dřevo motorovou pilou …Přečíst celý inzerát »

Spojte příjemné s užitečným - Ostrava

Dobrý den, spojte příjemné s užitečným a vydělejte si až 80000 měsíčně-pasivním příjmem. Tak už víc nehledejte práci a přidejte se k nám. Reálný příjem …Přečíst celý inzerát »

Přijmeme studenta - Olomouc

Přijmeme studenta do prodejny sportu v centru Olomouce (OLSPORT-8.května 16).Možnost dlouhodobé spolupráce. Podmínkou přijetí je znalost sportovního zboží, dobrá komunikace se zákazníkem a manuální zručnost. …Přečíst celý inzerát »

Nabízím práci děvčatům - Praha

Nabízím práci děvčatům v oboru péče o tělo. Všechy typy pleti i problematické a aknozní. Terapie pro pleť a tělo. Telefon: 603 422 419 Email: …Přečíst celý inzerát »

Nabízím práci pro modely - Praha

Nabízím práci pro modely, programy zpevnující, relaxační, uvolňující pro celé tělo. Požadavky: zájem v péči o celé tělé, milý a empatický typ, pozitivní myšlení, psychická …Přečíst celý inzerát »

Nabízím dobře placenou práci - Olomouc

Ceska spol nabizi dobre placenou praci na hpp nebo brigadu od 18 let bez vstupnich poplatku piste si o vice info. Telefon: 776 496 375 …Přečíst celý inzerát »

Regionální kancelář v Ostravě přijme

Regionální kancelář v Ostravě přijme do našeho studentského kolektivu nového kolegu na pozici JUNIOR PORADCE společnosti 3F Consulting pro oblast finančních potřeb naší firemní a …Přečíst celý inzerát »

Nabizím práci z domova - Vysočina

Vydělávejte JEDNODUŠE- Z DOMOVA ! Práce přes internet z domova, podložena smlouvou. Nenáročná, s pozitivním nábojem, zaměřena převážně do oblasti internetové reklamy, inzerce, marketingu a …Přečíst celý inzerát »

Nabízím dlouhodobou brigádu - Praha

Nabízím Vám dlouhodobou brigádu, jak pro studenty i pro maminky. Pracovní úvazek není náročný a časově nezatěžující. Co hledám ? Věnuji se prodlužování vlasů.. touto …Přečíst celý inzerát »

Výdělky z domova - Žďár nad Sázavou

Výdělky z domova. VYDĚLÁVEJTE Z DOMOVA – Žďár nad Sázavou. Práce přes internet z domova, podložena smlouvou. Nenáročná, s pozitivním nábojem, zaměřena převážně do oblasti …Přečíst celý inzerát »

Hledám schopnou a komunikativní kolegyni - Přerov

Hledám schopnou a komunikativní kolegyni do přerovského wellness centra. Jedná se o tvorbu jídelníčků, zabýváme se péčí o pleť, sportovní výživou a tvarováním postavy. Zdarma …Přečíst celý inzerát »

Hosteska-Promotér - Pardubice

Společnost Vivacity hledá vhodné uchazečena pozici: Hosteska/Promotér Náplň práce: – aktivní oslovování zákazníků, komunikace Požadujeme: – komunikativnost – spolehlivost – příjemné vystupování Nabízíme: – 80Kč/hod+odměny …Přečíst celý inzerát »

Práce na pár hodin denně - Olomouc

Práce na pár hodin denně, nadstandardní platové ohodnocení – Vlastní rozvržení pracovní doby – Nástup možný ihned PLAT: Individuální – podle pracovního nasazení POŽADAVKY: Komunikativnost, …Přečíst celý inzerát »

Bezpečnostní služba hledá - Liberec

Bezpečnostní služba hledá zaměstnance nebo brigádníky pro ostrahu marketů a obchodních domů. Nástup ihned. Email: sekret.hk@seznam.cz Telefon: 605 366 983Přečíst celý inzerát »

Nabízím práci z domova - Rakovník

Nabízím práci z domova.Jedná se o práci na PC.Práce je vhodná pro všechny.Již registrací získáváte odměnu 150,-kč. E-mail: jarda.petra@email.cz Telefon: 723 711 956Přečíst celý inzerát »

Hledám brigádníky na administrativní činnost - Praha

Hledám brigádníky na administrativní činnost. Možnost výdělku až 5000,- kč týdně. Pro více informací volejte 734839617 Telefon: 734839617 E-mail: lukas.n2000@gmail.comPřečíst celý inzerát »

Máte zájem si přivydělat?

Máte zájem a hlavně chuť přivydělat si ? Zapojit se může kdokoli starší 15ti let, a pokud máte už nějakou zkušenost s katalogovým prodejem je …Přečíst celý inzerát »

Hledám brigádníky - Praha

Hledám brigádníky na občasnou výpomoc v oblasti vybavení interiérů, stavební prací, stěhování, … platba ihned po dokončení práce 80,- kč/ hodina. Kontaktujte nabízejícího: email: prochazka-ivo@saznam.cz …Přečíst celý inzerát »

Potřebuji vyklidit garáž - Jablonec n. Nisou

Toto Toto je pouze ilustrativní přiklad. Zde můžete podrobně popsat svou poptávku. Třeba následujícím způsobem: Dobrý den, potřebuji vyklidit menší garaž. Vetšinou staré menší věci, …Přečíst celý inzerát »

 •  

  Duben 2014
  P Ú S Č P S N
  « Bře    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930